Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 112
  • EN
  • DE

Królewskie przestrzenie smaku

Restauracje Hotelu Pietrak pozwalają rozkoszować się szerokim wachlarzem smaków i aromatów pysznych, świeżych potraw. Oferujemy dania z różnych stron świata. Szef Kuchni dba o to, aby Goście byli w pełni zadowoleni i znajdowali w sezonowo zmienianym menu zawsze to, co preferują. Pomysłów na wykwintne i smakowite dania nigdy w naszej restauracji nie brakuje!

KULINARIA

Restuaracja na deptaku by Family Food

Nowoczesny design i zupełnie nowa formuła serwowania dań. Tu goście samodzielnie dokonują kompozycji i rozmiarów posiłku wedle własnych upodobań i apetytu. Pyszne, aromatyczne i przede wszystkim zróżnicowane dania, które można kupić na wagę płacąc dokładnie tyle, ile gramów nałoży się na talerz. Family Food - stylem i klimatem wpasowana w rodzinne spędzenie czasu podczas wspólnego posiłku.

DLA KLIENTÓW RESTAURACJI PARKING GRATIS!

PN - ND    8:00 - 22:00

Fabryka Nalewek

Restauracja z historią w tle. W podziemiach Hotelu Pietrak w Gnieźnie - dokładnie w miejscu, gdzie 130 lat temu znajdowała się słynna Fabryka Wódek i Likierów Bolesława Kasprowicza. Atmosfera minionej epoki, przedwojenne menu, oryginalne pamiątki i archiwalne fotografie oraz wspaniałe trunki według receptury Kasprowicza

DLA KLIENTÓW RESTAURACJI PARKING GRATIS!

PN - ND    12:00 - 22:00

Herbaciarnia

Romantyczna przystań w centrum miasta - Wiszące Ogrody Restauracji Hotelu Pietrak. Na Gości czeka przytulna przestrzeń, gdzie serwowany jest szeroki wybór naturalnych i aromatycznych herbat, specjalnie dobranych kaw a także niepowtarzalnych smakowitych deserów. Znakomite miejsce by przeczekać jesienno-zimową aurę.

DLA KLIENTÓW RESTAURACJI PARKING GRATIS!

PN - ND    9:00 - 20:00

American Pub

Amerykańskie wnętrza, menu z charakterem, nowa odsłona baru, ambasada piwa Żywiec, koncerty na żywo, imprezy tematyczne, karaoke w każdy czwartek, pokazy barmańskie i wiele innych... Prawdziwy American Dream!

PN - ND    15:00 - 24:00

Cukiernia

Wyśmienite torty na każdą okazję, ciasta, pączki, muffinki oraz praliny ... a wszystko to przygotowane z naturalnych składników według tradycyjnej receptury! Przyjmujemy również zamówienia na ciasta! Zapraszamy!

PN - PT   8:00 - 18:00
SB   9:00 - 16:00
ND  9:00 - 16:00

Catering

Zapewniamy obsługę cateringową imprez i spotkań rodzinnych. Możliwość skorzystania z przygotowanych zestawów lub stworzenia własnego menu z listy oferowanych dań. Bogata i różnorodna oferta na każdą okazję. 

Zamów my dowieziemy do domu lub firmy

Adres hotelu
Hotel Pietrak Gniezno
ul. Chrobrego 3
62-200 Gniezno
Kontakt