Królewskie przestrzenie smaku

Restauracje Hotelu Pietrak pozwalają rozkoszować się szerokim wachlarzem smaków i aromatów pysznych, świeżych potraw. Oferujemy dania z różnych stron świata. Szef Kuchni dba o to, aby Goście byli w pełni zadowoleni i znajdowali w sezonowo zmienianym menu zawsze to, co preferują. Pomysłów na wykwintne i smakowite dania nigdy w naszej restauracji nie brakuje!

KULINARIA

Restauracja na deptaku by Family Food

Nowoczesny design i zupełnie nowa formuła serwowania dań. Tu goście samodzielnie dokonują kompozycji i rozmiarów posiłku wedle własnych upodobań i apetytu. Pyszne, aromatyczne i przede wszystkim zróżnicowane dania, które można kupić na wagę płacąc dokładnie tyle, ile gramów nałoży się na talerz. Family Food – stylem i klimatem wpasowana w rodzinne spędzenie czasu podczas wspólnego posiłku.

PN – ND    8:00 – 22:00

Fabryka Nalewek

Restauracja z historią w tle. W podziemiach Hotelu Pietrak w Gnieźnie – dokładnie w miejscu, gdzie 130 lat temu znajdowała się słynna Fabryka Wódek i Likierów Bolesława Kasprowicza. Atmosfera minionej epoki, przedwojenne menu, oryginalne pamiątki i archiwalne fotografie oraz wspaniałe trunki według receptury Kasprowicza

PN – ND    12:00 – do ostatniego klienta

Herbaciarnia

Romantyczna przystań w centrum miasta – Wiszące Ogrody Restauracji Hotelu Pietrak. Na Gości czeka przytulna przestrzeń, gdzie serwowany jest szeroki wybór naturalnych i aromatycznych herbat, specjalnie dobranych kaw a także niepowtarzalnych smakowitych deserów. Znakomite miejsce by przeczekać jesienno-zimową aurę.

PN – ND    9:00 – 20:00

Drink Bar

Amerykańskie wnętrza, menu z charakterem, nowa odsłona baru, ambasada piwa Żywiec, koncerty na żywo, imprezy tematyczne, karaoke w każdy wtorek i czwartek, pokazy barmańskie i wiele innych… Prawdziwy American Dream!

PN – ND    15:00 – 24:00

Cukiernia

Wyśmienite torty na każdą okazję, ciasta, pączki, muffinki oraz praliny … a wszystko to przygotowane z naturalnych składników według tradycyjnej receptury! Przyjmujemy również zamówienia na ciasta! Zapraszamy!

PN – PT   8:00 – 17:00
SB   9:00 – 17:00
ND  9:00 – 17:00

Catering

Zapewniamy obsługę cateringową imprez i spotkań rodzinnych. Możliwość skorzystania z przygotowanych zestawów lub stworzenia własnego menu z listy oferowanych dań. Bogata i różnorodna oferta na każdą okazję. 

Zamów my dowieziemy do domu lub firmy

Adres hotelu
Hotel Pietrak Gniezno
ul. Chrobrego 3
62-200 Gniezno
Kontakt