Kontakt

  • +48 668 406 057

  • +48 61 626 92 00

  • ha0y3@accor.com

  • ul. Chrobrego 20
    62-200 Gniezno

Centrum Konferencyjne

Hotel ibis Styles Gniezno to najbardziej innowacyjny hotel umożliwiający organizowanie spotkań na najwyższym poziomie. Doświadczona kadra oraz wyspecjalizowane pomieszczenia pomogą w zaplanowaniu każdego, nawet najbardziej wymagającego eventu.

Oferujemy 5 sal konferencyjnych, wyposażonych w nowoczesne nagłośnienie, TV multimedialny oraz internet bezprzewodowy. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na realizację spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji, sympozjów, pokazów, bankietów oraz różnego rodzaju eventów na najwyższym światowym poziomie.

Każda sala konferencyjna posiada: klimatyzację, dostęp do światła dziennego z możliwością zaciemnienia, WiFi, nagłośnienie, TV multimedialny, rzutnik oraz flipchart.

Hotel posiada w swojej ofercie gastronomicznej szeroki wybór zakąsek, zorganizowanie bankietu czy uroczystej kolacji będących zwieńczeniem firmowego spotkania. Ponadto istnieje możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji, które wypełnią czas uczestnikom spotkania.
Nazwa sali Powierzchnia Wysokość Ustawienie teatralne Podkowa Boardroom Szkolne Bankiet
Sala Bankietowa 200 m2 3 m 100 os. 70 os. 40 os. 30 os. 90 os.
Lech 40 m2 3 m 30 os. 20 os. 20 os.
Czech 40 m2 3 m 30 os. 20 os. 20 os.
Rus 30 m2 3 m 20 os. 18 os.
Mieszko 100 m2 3 m 50 os. 40 os. 30 os. 30 os.

Na Państwa życzenie przygotujemy indywidualną ofertę, dostosowaną do Państwa oczekiwań.

Na kontakt od Państwa oczekuje:
  • Manager

    Tel. +48 506 199 282

IBIS STYLES GNIEZNO

Restauracja History

Zaskakujący design – królewska tradycja w awangardowym wydaniu. Inspirację do zaprojektowania restauracji stanowiła historia Gniezna – Miasta Królów, „gniazda”, w którym rodziła się Polska. Wnętrza nawiązują do królewskiej historii miasta lekko humorystycznie i zaskakująco. Restauracja oferuje wyśmienite dania kuchni polskiej i międzynarodowej – doskonałej jakości mięsa, wiele świeżych ziół i warzyw w asyście win z całego świata.

W Hotelu Ibis Styles do dyspozycji Gości oddaliśmy klimatyczne i przytulne patio. Kawiarnia w rajskim ogrodzie to przestrzeń zaprojektowana w rzymskim stylu. Goście poczują się wyjątkowo w otoczeniu roślinności i odgłosów egzotycznych ptaków, szumu wody z centralnie stojącej ozdobnej fontanny.

PN – ND   13:00 – 22:00

Family Food

Zapraszamy na pyszne, aromatyczne i przede wszystkim zróżnicowane dania, które można kupić na wagę płacąc dokładnie tyle, ile gramów nałoży się na talerz. Family Food – stylem i klimatem wpasowana w rodzinne spędzenie czasu podczas wspólnego posiłku. Każdego dnia od godziny 10:00 w lokalu można zjeść smaczne śniadanie. Wieczór natomiast zachęca do przybycia i skorzystania z oferty Happy Hour.

PN – ND   11:00 – 18:00

Aktualności

Muzeum Początków Państwa Polskiego

Wystawy prezentowane w gnieźnieńskim Muzeum poświęcone są początkom państwa polskiego, wczesnemu średniowieczu oraz historii Gniezna. Cały czas są one uatrakcyjniane, aby zaskakiwać Was podczas każdych odwiedzin.

NIEDZIELA JEST DNIEM BEZPŁATNEGO ZWIEDZANIA MUZEUM.

Adres hotelu
Hotel Pietrak Gniezno
ul. Chrobrego 3
62-200 Gniezno
Kontakt